Sizlerden Gelen Soruları Yanıtladık

Aklınızdaki tüm soru ve sorunlarınızı dinliyor, çözüm üretiyoruz.

Günümüzde herşeyin mobilize olması ile birlikte artık herkes bilgisayarlar, tabletler ve her zaman yanlarında olan akıllı telefonlar aracılığı ile kesintisiz olarak interneti kullanmakta ve hayatlarının her anında internet ile geçirmektedirler. Tabii ki gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi beklenemez.

Hayır, Domain ve Hosting almanıza gerek yok, size vereceğimiz fiyat tekliflerinde hepsi dahildir. Daha önceden domain aldıysanız o isim üzerine kurulum gerçekleştirilebilir.

Web Tasarımına dahil olan hizmetlerimiz; Kurumsal Mail Adresleri (info@siteadiniz.com), Domain (Alan Adı), Hosting, Yolladığınız Tüm İçeriklerin Siteye Eklenmesi, Ücretsiz Güncelleştirmeler. İsteğe bağlı ücretli olarak Logo Tasarımı Hizmetide vermekteyiz.

Sitede bulunan tüm içerikler, gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne göre şekillenebilen, esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.

Hazırladığımız web sitelerinde içerik yönetim sistemleri mevcuttur. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli aracılığı ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.

Web sitenizin google’da üst sıralarda çıkarmanın iki yolu vardır. Birincisi Google Adwords yani ücretli reklamlardır. ikincisi ise Seo Çalışması doğal yollardan google’ın sitenizi sevmesidir. Google Adwords Reklamları ve Seo Optimizasyonu için hizmetlerimiz sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin toplam 30 imaja kadar (logo, imajlar ve diğer materyaller dahil) gönderimi yapıldıktan sonra 3 ila 5 gün arasında tamamlanır. Bu süreç dahada erken tamamlanabilir, projeden projeye süreçler farklılık gösterebilir.

Bizden herhangi bir hizmeti almadan önce, bu hizmete neden ihtiyaç duyduğunuzu ve gerekliliğinin olup olmadığını düşünebilirsiniz. Gerekli görüyorsanız, bizimle fikirlerinizi paylaşın, ne yapabileceğimizi gelin birlikte düşünelim. Sizlere yardım edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Hizmetlerimizden herhangi birisi için teklif almak için, bizlere 0 (216) 706 45 85 nolu telefon numaramızdan ulaşabilir, info@ritanus.com.tr mail adresimize mail atabilir veya İletişim Sayfasına tıklayıp, taleplerinizi iletmeniz doğrultusunda tarafınıza fiyatlandırma teklifiyle alakalı dönüş sağlanıcaktır.

Uzmanlarımızla

yüzlerce firmaya hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

İşinizi sürekli

takip ederiz ve gerekli durumlarda anlık müdahalelerimizi yaparız.

Son teknolojileri

her zaman takip ederiz ve çalışmalarımızda bunları uygularız. Sizlerin en son teknoloji ile çalışmasını sağlarız.

Dürüst ve özenle

çalışırız. Hedefimiz tek seferlik iş yapmak değil, sürekli birlikte çalışmaktır.

Referanslarımız

Ritanus Dijital Medya Ajansı olarak, bizi tercih eden firmalar.


Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin, Hakkımızdaki Yorumları.


Formu Doldurun Size Ulaşalım!


""
1
İsminiz veya Firma Ünvanınız*
Telefon Numaranız*
MesajınızMesajınız
0 /
Previous
Next