Seo

Organik Aramalarda Reklamsız Çıkmak Artık Çok Basit...

SEO ÇALIŞMASI

Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar?

SEO çalışmaları, web sitelerinin arama motorlarında üst sıralara taşınması amacıyla gerçekleştirilir.

Seo yani bir diğer adıyla (Arama Motoru Optimizasyonu), işletmeniz için online olarak yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir.

Küçük işletmeler ile yürüttüğümüz iş birliği sonrasında hizmet verdiğimiz firmaların sektörün öncüsü haline gelmesi, sektör lideri markalarla yürüttüğümüz çalışmalarda satış odaklı dönüşüm oranının artırılması, SEO ve Dijital Pazarlama alanındaki başarımızın en büyük göstergesidir.

Arama motoru optimizasyonu çalışması İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak markanıza kimliğinize özel kurgulanır. Web siteniz için analiz edilerek çıkarılan anahtar kelime hedeflemesinde başarı gösterilmesinin sonucunda;

  • Organik trafiğinize,
  • Dönüşüm oranınıza,
  • Markanızın bilinirliğinize,
  • Kullanıcılarla etkileşime girmenize katkı sağlar.

seo

Sektör ve Rakip Analizi

Anahtar kelime araştırmanızı yaptıktan sonra anahtar kelime bazında rakip analizini gerçekleştiriyoruz. Analizin ortaya çıkmasının ardından rakiplerinizin pazardaki pay oranlarını araştırıyor ve sektörünüzün pazar raporunu size sunuyoruz.

Hedef Belirliyoruz

Web sitenizi; teknik, içerik ve diğer konularda genel olarak analiz ediyoruz. Hazırladığımız detaylı raporu sizlere sunuyoruz. Hedef KPI’lara göre strateji belirlenerek yol haritası oluşturuyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Web sitenizin en kaliteli trafik almasının ötesinde sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A ve B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

Seo Çalışması Süreci

1. ANALİZ

Analiz Ekibimiz, en iyi başlangıcı yapmanız için gerekli tüm analizleri Ücretsiz yapar.

2. PLANLAMA

Anahtar kelimelerdeki hedeflerinize ulaşmanız için tüm süreci en ince detayına kadar planlıyoruz.

3. STRATEJİ

Detaylı analizde çıkarttığımız teknik sorunları çözüyoruz. Oluşturduğumuz SEO stratejisini uyguluyoruz.

4. SONUÇ

Sürekli optimizasyonlar yaparak Seo çalışmasındaki en iyi verimi elde etmenizi sağlıyoruz.

Seo Optimizasyonu Neden Önemli?

1. Kullanıcı Gözünde Güvenilir Gözükmenizi Sağlar;
Web sitenize Seo Optimizasyonu yapıldığında, arama motorlarında ilk sayfalara reklamsız gelmeye başlayacaktır. Daha fazla insan web sitenizi ziyaret edecek ve ürünleriniz / hizmetlerinizi pazarlayarak dönüşüm elde edeceksiniz.

2. Yüksek Yatırım Getirisi;
Etkili bir arama motoru optimizasyonu , şirketiniz için diğer herhangi bir pazarlama türünden daha fazla yatırım getirisi sağlayabilir. Böylece; bu durum satış hacminizi arttıracak ve kar getirecektir.

3. Uygun Maliyetle İlk Sayfa Garantisi;
Arama motoru optimizasyonunun en büyük faydalarından biri de uygun maliyetli olması ve web sitenizin en üst verimlilikte gösterilmesi için en az para gerektirmesidir.

4. İlk Sırada Kalıcı Olun;
Düzenli ve sürekli olarak yapacağınız SEO çalışmaları, arama motorlarında daima üst sıralarda olmanızı sağlayacaktır. SEO çalışmaları düzen ve disiplin isteyen bir süreçtir. Eğer düzenli ve sürekli olarak yapılırsa, arama motorlarındaki sıralamanızda daima en üstler olur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı ve işinizi büyütmenizi sağlıyoruz.
Çünkü yenilikçi fikirler, modern tasarımlar, performans ve analizlerle firmanızın hedeflerine en kısa sürede ulaşmasında yardımcı olabiliriz.


Hemen Teklif Oluşturun

Formu doldurarak projeniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

""
1
İsminiz veya Firma Ünvanı
Telefon Numaranız
Konu
MesajınızMesajınız
0 /
Previous
Next

Uygun Fiyat Garantisi

+12 Taksit İmkanı

Size Özel Çözümler

Ücretsiz Teknik Destek

kurumsal web tasarım Teklif Al
Telefon Ara