Google Reklamları

Google Ads Reklamları Nedir?


Google Reklamları ile potansiyel yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Rakiplerinizden önde olmak için Google‘da Reklam vermeye başlayın.

Türkiye’de en çok arama yapılan mecra yani GOOGLE reklamlarınızla en efektif sonuçlara ulaşın, aramalarda üst sıralarda yer alın ve web sitesi trafiğinizi artırın. Sitenize giren ziyaretçileri potansiyel müşteriye dönüştürün.

Minimum harcama taahhüdü yoktur. Kendi bütçenizi kendiniz ayarlayabilirsiniz ve Reklamlarınızın yayınını istediğiniz zaman duraklatabilir veya durdurabilirsiniz.

Google’a reklam verdiğinizde, hedef kitleniz ürünleriniz veya hizmetleriniz için arama yaptığında fiyat teklifinize ve kalite puanınıza göre ilk 4 sıra veya sayfanın altında bulunan 3 sıra Google Reklam alanında reklamınız gösterim alır.

Web sitenizi bir kez olsun ziyaret edenlere, Yeniden Pazarlama ile Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitesinde çok yoğun biçimde banner (resim) ve metin reklamlarınızı yayınlayabiliriz.

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile kullanıcılar aramalarını da akıllı cihazlar üzerinden yapmaya başladılar. Google Mobil Reklamcılık ile artık mobil cihazlar üzerinde internette olan hedef kitlenize ulaşma imkanına sahipsiniz.

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitelerinde banner reklamlarınızın gösterilmesini sağlayarak hem markanızı daha çok duyurmanızı, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.

Hemen Teklif Al
""
1
İsminiz veya Firma Ünvanınız*
Telefon Numaranız*
Mesajınız (Kısaca İhtiyacınız Hakkında Bilgi Veriniz).
0 /
Previous
Next

Google Reklam Verme Süreci

Tüm Süreçlerimizi, Sadece Firmanıza Özel Yönetiyoruz.


Analiz

Analiz Ekibimiz, en iyi başlangıcı yapmanız için gerekli tüm analizleri Ücretsiz yapar.

Planlama

Reklam vermedeki hedeflerinize ulaşmanız için tüm süreci en ince detayına kadar planlıyoruz.

Yönetim

Google Ads, kampanyalarınız sürekli takip edilir, performans odaklı yönetim sağlıyoruz.

Sonuç=Müşteri

Sürekli optimizasyonlar yaparak kampanyalarınızdan en iyi verimi elde etmenizi sağlanır.

google reklam verme

Hemen Teklif Al
""
1
İsminiz veya Firma Ünvanınız*
Telefon Numaranız*
Mesajınız (Kısaca İhtiyacınız Hakkında Bilgi Veriniz).
0 /
Previous
Next

Google Reklamlarının İşletmenize Faydaları


1. Web Sitenize Daha Çok Ziyaretçi Akışı Olacak;
Google AdWords ile reklam yayınlamaya başladığınızda daha fazla telefon ve mail alacak ve daha fazla yeni müşteri kazanacaksınız ve bunların işinize olan katkısını hemen hissedeceksiniz.

2. Potansiyel Müşterilerin Çoğu İnternette Arama Yapıyor;
Online satışların %73 ü arama ile başlamaktadır. İnsanlar ürünlerinizi veya hizmetlerinizi aradığında artık daha fazla görünür olacaksınız.

3. Her Ölçekteki İşletmelere Özel Reklam Modülleri;
İster kobi ister büyük işletme olun, ister aylık 250 TL bütçe ayırın isterseniz 5000 TL, profesyonel hesap ve kampanya yönetimi ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

4. Google Reklamları İle Hızlı Dönüş Yakalarsınız;
Google AdWords reklamları hızlı sonuçlar verir. Reklamlarınız yayınlanmaya başladığı anda sonuçlarını görmeye başlarsınız.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin, Hakkımızdaki Yorumları.


Formu Doldurun Size Ulaşalım!


""
1
İsminiz veya Firma Ünvanınız*
Telefon Numaranız*
MesajınızMesajınız
0 /
Previous
Next

Mevcut Web Siteniz, Google Reklamlarına Duyarlı Mı?


Web Sitenizin Tasarımı ve Mobil Cihazlarda kullanışlılığı, optimizasyonu ve tasarımı dönüşümler için çok önemlidir. Sitenizin doğru yerde konumlanmış teklif iste formu veya satın al butonu size binlerce TL lik satışınızı arttırabilir.

Mobil Uyumlu Web Sitesine Sahip Olmanız Google Reklamları Açısından Çok Önemlidir.

Bu çok önemli konu hedeflediğiniz geri dönüşümleri alabilmeniz için gerekli. Web tasarım ekibimiz, Web Sitenizi analiz edebilir, olması gerektiği gibi güncelleyebilir veya yeniden tasarlayabilir.

web tasarım

logo tasarım

google harita kayıtı

seo optimizasyonu