Google Reklamları

Siz de Google’da Reklam Verin, Üst Sıralarda Yer Alın!

Google Reklamları İle

Ürün veya Hizmetlerinizin Satışını Arttırın.

Google Reklamları ile potansiyel yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Rakiplerinizden önde olmak için Google‘da Reklam vermeye başlayın.

Türkiye’de en çok arama yapılan mecra yani GOOGLE reklamlarınızla en efektif sonuçlara ulaşın, aramalarda üst sıralarda yer alın ve web sitesi trafiğinizi artırın. Sitenize giren ziyaretçileri potansiyel müşteriye dönüştürün.

Minimum harcama taahhüdü yoktur. Kendi bütçenizi kendiniz ayarlayabilirsiniz ve Reklamlarınızın yayınını istediğiniz zaman duraklatabilir veya durdurabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları

Google’a reklam verdiğinizde, hedef kitleniz ürünleriniz veya hizmetleriniz için arama yaptığında fiyat teklifinize ve kalite puanınıza göre ilk 4 sıra veya sayfanın altında bulunan 3 sıra Google Reklam alanında reklamınız gösterim alır.

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi bir kez olsun ziyaret edenlere, Yeniden Pazarlama ile Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitesinde çok yoğun biçimde banner (resim) ve metin reklamlarınızı yayınlayabiliriz.

Mobil Arama Ağı

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile kullanıcılar aramalarını da akıllı cihazlar üzerinden yapmaya başladılar. Google Mobil Reklamcılık ile artık mobil cihazlar üzerinde internette olan hedef kitlenize ulaşma imkanına sahipsiniz.

Görüntülü Reklam Ağı

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitelerinde banner reklamlarınızın gösterilmesini sağlayarak hem markanızı daha çok duyurmanızı, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.

Gmail Reklamları

G-mail GSP reklamları sayesinde rakiplerinizden e-mail alan müşterilerinizin gelen kutusunda reklam verebilir, ürün ve hizmetlerinizi oldukça hedefli bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Alışveriş Reklamları

Alışveriş reklamları, aynı diğer arama ağı reklamları gibi kullanıcılar Google’da ürünlerinizi aradığında görünür. Yalnız bir farkla… Google.com, müşterilere ürünlerinizin bir resmini, fiyatını ve mağazanızın adını gösterir.

Google Reklam Verme Süreci

1. ANALİZ

Analiz Ekibimiz, en iyi başlangıcı yapmanız için gerekli tüm analizleri Ücretsiz yapar.

2. PLANLAMA

Reklam vermedeki hedeflerinize ulaşmanız için tüm süreci en ince detayına kadar planlıyoruz.

3. YÖNETİM

Google Ads, kampanyalarınız sürekli takip edilir, performans odaklı yönetim sağlıyoruz.

4. SONUÇ

Sürekli optimizasyonlar yaparak kampanyalarınızdan en iyi verimi elde etmenizi sağlanır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı ve işinizi büyütmenizi sağlıyoruz.
Çünkü yenilikçi fikirler, modern tasarımlar, performans ve analizlerle firmanızın hedeflerine en kısa sürede ulaşmasında yardımcı olabiliriz.


Hemen Teklif Oluşturun

Formu doldurarak projeniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

""
1
İsminiz veya Firma Ünvanı
Telefon Numaranız
Konu
MesajınızMesajınız
0 /
Previous
Next

Uygun Fiyat Garantisi

+12 Taksit İmkanı

Size Özel Çözümler

Ücretsiz Teknik Destek

kurumsal web tasarım Teklif Al
Telefon Ara